Opłaty

►Opłata wynosi x$ za miesiąc, minimalny czas dostepu to jeden miesiąc.

►Wybierając dłuższy okres dostępu możesz zaoszczędzić nawet 5%!

►Zapłaty można dokonać tylko za pomocą karty kredytowej. Po zakończeniu okresu obowiązywania wykupionego kodu PIN, należy dokonać ponownego zamówienia. Otrzymasz nowy kod PIN.

►W trosce o Twoje bezpieczeństwo proces zapłaty i przetwarzania danych kart płatniczych jest oparty na protokole SSL i należy do najbezpieczniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie jakie obecnie są dostępne na świecie.

►Płatności można dokonać za pomocą kart kredytowych: MasterCard, Visa, Amex.

►Masz pytania? Uwagi? Napisz do nas: sales@lovepol.com

PDostępne pakiety i subskrypcje rabatowe:

1) 30 dni: 15
2) 90 dni: 43 (oszczędzasz 5 %)

►Podane pakiety obowiązują przez okres kalendarzowy dostępu do usługi, niezależnie od wykorzystanych faktycznie dni oglądania TV!

►Okres ważności kodu PIN jest liczony od jego pierwszego użycia. Zalecamy pobranie i wypróbowanie naszego pakietu bezpłatnej próby przed faktycznym zakupem.

►Pakiety nie odnawiają się automatycznie: jeśli Twój kod PIN przestał obowiązywać, a chcesz dalej oglądać WebTV, musisz zakupić nowy kod.

►Wykupione okresy dostępu nie sumują się. W przypadku zakupu nowego kodu PIN, niewykorzystany okres dostępu nie jest doliczany do nowo zakupionego.

►W przypadku rezygnacji z kodu PIN, wymagana jest płatność za wykorzystane dni oraz opłata za rezygnację w wysokości 12 .